TARTUMAATERVIS = TERVISE JA  TURVALISUSE = HEAOLU ARENDAMINE TARTUMAAL

Eesti English Русский
Menüü
 Uudised (0)Uudiste arhiiv
Uudised puuduvad
Otsi

Uudised

25/09/2015 08:39  Tee söögvahetund ilusaks!

Tervise Arengu Instituut kutsub kooliõpilasi konkursile Söögivahetund, kuhu on oodatud  loovtööd, mis juhiksid tähelepanu koolisööklale kui keskkonnale.

Joonistused või videod peavad kujutama nägemust koolisööklast kui keskkonnast, kus on meeldiv koolitoitu süüa. „Oluline on läbi mõelda, milliseid konkreetseid muudatusi kool saaks või võiks teha, et koolisöökla meeldivamaks, hubasemaks ja turvalisemaks paigaks muuta,“ lausus Tervise Arengu Instituudi projektijuht Käroliin Andrejeva. Ta lisas, et loodetavasti pakub konkurss inspiratsiooni nii kooli personalile ja –toitlustajatele, kui õpilastele endile. „Koolisöökla peaks olema mõnus paik, kuhu tullakse ja kust minnakse hea tujuga“.

Konkursil saavad osaleda õpilased 1.-12. klassini. Töid hinnatakse ja auhinnad antakse välja eraldi vanuserühmades: 1.-4. klass, 5.-9. klass ning 5.-12. klass. Parimate töödega osalenud õpilastele on auhindadeks nutikellad ja raamatupoe kinkekaardid, parima video esitanud grupile on auhinnaks LCD-teler. 

Konkurss Söögivahetund toimub üheksandat korda. Selle eesmärk on pöörata suuremat tähelepanu koolitoidu ja koolisööklate temaatikale ning väärtustada toitlustajate tööd. Eelmisel aastal, mil konkursi alateema oli „Reklaam koolitoidule“, laekus Tervise Arengu Instituuti kokku 538 loovtööd ning 18 videot.

Tööde esitamise tähtaeg on 5. november, parimad tööd valib žürii välja 26. novembriks. Konkursitööde tehnilised nõuded leiab veebiaadressilt http://www.terviseinfo.ee/et/konkursid/soeoegivahetund.

Lisa kommentaar:
Autor: 
Kommentaar:
Spämmirobotite tõke - trükkige kood mida näete pildil:
  Uuenda*
 

Salvesta kommentaar

Tartumaa Tervisetuba • Tartumaa Omavalitsuste Liit • Pepleri 6 • 51003 Tartu • E-R 8-16  • lea.saul@tartumaa.ee

Self guided audio tour app image